Mimari Alanda Öncü

Ankara’nın Çayyolu semtinde hizmet veren Çayyolu iç mimarlık konut, villa ve ofis projeleri tasarlayarak sizler için en güzel yaşam alanlarını sunmayı amaçlıyor. Son teknoloji kullanarak tasarlanan projeler sayesinde mekanınız daha var olmadan sizin beğeninize sunuluyor. Yapılan görsel simülasyonlarla hayalinize en yakın bir iç mimarlık projesi oluşturmak amaçlanıyor. Aynı zamanda her çeşit mobilya tasarlanarak sizler için Çayyolu iç mimarlık tarafından imal ediliyor.

 

 İç Mimarlıkta Yeni Dönem

 En uygun bütçeye en yüksek işlevsellik sunan ve 1. kalite hizmet vermeyi amaçlayan Çayyolu iç mimarlık pek çok kişinin zevkine ve beğenisine uygun farklı projeler tasarlıyor. Müşterilerin istek ve beklentilerine cevap verecek tasarımlar ortaya koyan Çayyolu iç mimarlık iş yeri, ofis, ev, villa gibi pek çok mekanın tasarımını yapıyor. Eviniz en özel ve en çok vakit geçirdiğiniz yaşam alanlarınızdır. Çayyolu iç mimarlık ihtiyaçlarınızı tespit ederek size en uygun tasarımlar ortaya koyarak hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Zevkinize ve konforunuza uygun olarak her detay düşünülerek tasarlanmış olan mutfaklar, odalar, kapılar ve diğer tüm mobilyalar sizin istek ve beklentilerinize uygun olarak tasarlanıyor. Evinizin her köşesini size özel tasarlanan mobilya ve aksesuarlarla tamamlayarak vakit geçirmekten keyif alacağınız mekanlar ortaya çıkarmayı hedefliyor. Bu sayede evinizde geçirdiğiniz en değerli ve en güzel anları daha da değerli bir hale getirmeyi amaçlıyor.

 

 Ofis Dekorasyonunuz ile Fark Yaratın

 Ofis alanları, en çok konsantrasyon ve verim gerektiren yerlerdir. Bu nedenle dekorasyonda da bu unsurlar dikkate alınarak dekorasyon unsurları oluşturulmalıdır. Çalışanların ve sizin yüksek konsantrasyon ve verim alabilmesi için seçilen renk ve kullanılacak malzemelerin özenle seçilmesi gerekir. Bu sayede çalışma imkanına elverişli ortamları üretmeyi amaçlıyor. Ofislerde ortak çalışma alanları, toplantı salonları ve makam odaları farklı tasarımlar ile çalışanların en konforlu şekilde çalışabilmesine imkan sunuluyor. Ofis alanlarında özellikle de konsantrasyonu güçlü tutacak renkler tercih ederek çalışanların daha büyük bir keyif ve motivasyonla çalışmasını sağlanabilir.

 

 Mimarlık Alanında Yapılan Çizimler

 İç mimarlık alanında yapılan tasarımlar, 3D çizimler ile müşterilerin beğenisine sunulur. Bu sayede müşteriler daha mekanları var olmadan nasıl bir mekan ortaya çıkacağını da görmüş oluyor. Müşterilerin içine sinmeyen her konu bu sayede yeniden tasarlanarak en yüksek verimin alınması amaçlanıyor. Aynı zamanda tadilat ve onarım işlemleri de 3D projelerle tasarlanarak planlanıyor. Tüm bu çalışmaların sonucunda da ortaya müşterilerin hayaline en yakın keyifli yaşam alanları çıkıyor.

Çayyolu İç Mimarlık